برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

گزارش بازار بورس امروز ۹۹/۴/۱۸ و پیش بینی بازار ‌فردا

در گزارش بازار بورس این طور آمده است که؛ امروز هم شاهد بازار منفی بودیم. اکثر نماد ها در آستانه پایین معامله شدند. صنایع ملی مس که به دلیل رشد قیمتی بیش از ۵۰ درصد متوقف شده بود، امروز با رشد قیمتی و صف خرید بازگشایی شد که به دلیل جو منفی بازار و عرضه های فراوان، صف فروش شد. فولاد مبارکه و بانک ملت هم در آستانه پایین معامله کردند. شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی، امروز با محدودیت دامنه و صف خرید سنگین بازگشایی شد. البته این شرکت به دلیل افشای اطلاعات مهم دوباره متوقف شد . این شرکت که به دلیل برگزاری مجمع عادی سالیانه متوقف شده بود، امروز با کاهش قیمتی ۱۴ درصدی بازگشایی شد که در نهایت معاملات مورد تایید قرار نگرفت. همان طور که روز گذشته به سقف جدید ارزش معاملات اشاره شد، خالص ارزش معاملات خرد سقف جدید خود را ثبت نمود و به نزدیک ۲۸ میلیارد تومان رسید. شاخص کل ۶٫۶۰۰ واحد رشد کرد و به عدد ۱٫۷۵۳٫۶۷۸ واحد رسید. اما شاخص هم وزن چهار هزار واحد کاهش یافت . در خصوص صنایع برتر روز جاری، به ترتیب بانکی ها (۱۶درصد)، فلزات اساسی (۱۳درصد) و فرآورده های نفتی (۱۲ درصد) بیشترین سهم از ارزش معاملات خرد را به خود اختصاص دادند.

نماد غگلستا مجوز افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها را دریافت نمود./ وزیر تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی گفت: هیات دولت با پرداخت ۳۲ هزار میلیارد تومان بدهی به سازمان تامین اجتماعی، موافقت کرده است. علت توقف نماد شستا این خبر می باشد./ شمش در بورس کالا هشت هزار تومان به ازای هر کیلو قیمت خورد ولی در نهایت کلیه معاملات شرکت های تولید کننده شمش در بورس کالا باطل شد./ آقای روحانی در خصوص آزاد سازی سهام عدالت گفته است که : ۳۰ درصد دیگر سهام عدالت در عید غدیر و ۳۰ درصد دیگر در ۲۲ بهمن آزاد خواهد شد./ در عرضه روز جاری شرکت لیزینگ پارسیان، چهار میلیون و ۴۶۶ هزار نفر مشارکت داشتند و در نهایت ۷۵ سهم به هر کد تخصیص یافت./

بازار روز جاری در حالی به پایان رسید که شاخص هم وزن منفی بود. بنابراین به نظر می رسد که بازار روز شنبه هم بی رمق اما با عرضه های کمتر از روز جاری باشد. انتظار می رود در نیمه دوم معاملات در روز شنبه، شاهد بهبود در روند معاملات باشیم. همچنان توصیه به بررسی شرکت های سرمایه گذاری می شود. نمادهای صبا- شستا- ومهان- وبانک و نیکی و …. ازجمله نمادهای شرکت های سرمایه گذاری هستند.

هر هفته از روز شنبه تا چهارشنبه، حوالی ساعت ۱۰ شب گزارش روزانه و پیش بینی بازار بورس برای روز آینده را از سایت کد بورسی بخوانید.


درصورتی که تمایل دارید تا از خدمات ۲۵ درصد تخفیف کارمزد در بورس، مشاوره خرید …  بهره مند شوید میتوانید از طریق لینک زیر اقدام به ثبت نام نمایید. 

دریافت کد بورسیسریع و رایگان


 

برای دوستانتان بفرستید: