دوست داری تراکنش بدون مالیات داشته باشید؟

درگاه پرداخت بدون مالیات - ثبت نام سریع

با ثبت نام و دریافت درگاه اختصاصی از این امکانات بهره مند خواهید شد:

✅ از مالیات معاف می شوید! تمامی واریزها و برداشت ها از حساب های کارگزار های بورس (سپرده گذاری مرکزی) و صندوق های درآمد ثابت (اطلاعات بیشتر: صندوق درآمد ثابت چیست؟) معاف از مالیات است! این فرآیند تحت نظارت سازمان بورس و وزارت اقتصاد و دارایی و به صورت کاملا قانونی است.

✅ سالی 21 درصد سود روز شمار دریافت می کنید! در صورتی که پول در حساب پینوست شما بماند در صندوق های درآمد ثابت سرمایه گذاری می شود و به صورت روزشمار به آن سود تعلق میگیرد!

⚠️ توجه داشته باشید قبل از ثبت نام بایستی در سامانه سجام ثبت نام کرده باشید!

مراحل دریافت درگاه پرداخت بدون مالیات:

ثبت نام سجام

متقاضی درگاه پرداخت قبل از ثبت نام درگاه بایستی در سامانه سجام ثبت نام کرده باشد و وضعیت کاربر بایستی در حالت  “تایید سهامدار سجام” باشد. (اطلاعات بیشتر: سجام چیست؟)
در صورتی که سجام ندارد و یا میخواهید وضعیت سجام خود را بررسی کنید به سامانه سجام مراجعه کنید:

ثبت نام در پینوست

متقاضی درگاه پرداخت قبل از ثبت نام درگاه بایستی در سامانه سجام ثبت نام کرده باشد و وضعیت کاربر بایستی در حالت  “تایید سهامدار سجام” باشد.

در صورتی که سجام ندارد و یا میخواهید وضعیت سجام خود را بررسی کنید به سامانه سجام مراجعه کنید:

تایید و دریافت درگاه

بعد از تایید حساب کاربری شما لینک درگاه پرداخت و QR Code متصل به درگاه برای شما پیامک خواهد شد. توجه داشته باشید ممکن است ارسال لینک درگاه برای شما ممکن است تا 24 ساعت کاری زمان ببرد.

درگاه پرداخت اختصاصی

با استفاده از پینوست می توانید در عرض چند دقیقه درگاه پرداخت اختصاصی خود را برای کسب و کارتان ایجاد کنید! با داشتن درگاه پرداخت تمامی مشکلات پرداختی شما در سریع ترین زمان حل شده و دیگر نیازی به اقدامات بانکی برای دریافت وجه از مشتری را ندارید (مثل دریافت کارت به کارت از مشتری یا دریافت حواله های مختلف بانکی که با دردسر های بسیاری همراه است) با استفاده از درگاه پرداخت پینوست تمام مشتریان شما میتوانند در عرض چند ثانیه واریز وجه خود را برای کسب کار شما در آسان ترین شکل ممکن انجام دهند تنها با اسکن کردن یک QR Code وارده صفحه پرداخت سیستم شاپرک می شود و به صورت آنلاین پرداخت خود را انجام میدهند.

کاهش گردش حساب بانکی

با داشتن درگاه پرداخت به آسانی میتوانید گردش مستقیم حساب بانکی خود را کاهش دهید با هر واریزی روی درگاه، پنل کاربری شما در همان لحظه شارژ می شود و شامل سود روز شمار 21 درصد میشود و شما میتوانید هر زمانی که نیاز داشتید درخواست برداشت مبلغی که نیاز دارید را به پلتفرم ارائه دهید تا حداکثر در سه روز کاری تسویه حساب شما انجام شود.

دریافت سود روز شمار

بهترین فرصت برای سرمایه گزاری سرمایه ی در گردش درگاه پرداخت پینوست دارای سود روز شمار 21 درصد میباشد با استفاده از این سرویس میتوانید حتی از گردش روزانه مالی خود بالاترین سود را به صورت روز شمار دریافت کنید. به طورر دقیق تر: ماهیانه ۱.۸ درصد و روزانه ۰.۰۶ درصد سود به موجودی شما تعلق خواهد گرفت.

سوالات متداول

پاسخ همه سوالات شما اینجاست:

پینوست در واقع یک دستیار هوشمند برای کاربران است که امکانی را فرآهم کرده است تا کاربران بدون نیاز به مراجعه هر روز و مداوم، بتوانند نقدینگی خود را به گردش انداخته و سودآور کنند. پینوست از طریق ارتباط با کارگزاران برتر بورسی، وجوه نقد کاربران را در صندوقهای سرمایه گذاری، به نام خود کاربران واریز کرده و عملیات سرمایه گذاری را برای آنها انجام میدهد.
صندوقهای معرفی شده در پینوست تماما صندوقهای معتبر و شناخته شدهای است که سالهای سودآوری آنها اثبات شده است.

محصول پینوست توسط شرکت “سها سرمایه هوشمند آینده” توسعه داده شده است و تحت نظارت سازمان بورس اوراق و بهادار می باشد. همچنین تمام سرمایهگذاریهای انجام شده به نام شما ثبت خواهد شد.

برای اینکه بتوانید در پینوست ثبتنام کنید باید کد ملی معتبر و یک شماره موبایل با مالکیت خود داشته باشید تا کد احراز هویت ثبت نام به این شماره موبایل ارسال شود. همچنین اطالعات شما میبایست در سامانه سجام ثبت و تأیید شده باشد. در صورتی که کد احراز هویت به صورت صحیح توسط شما وارد شود، میتوانید با مشخص کردن یک کلمه عبور، ثبت نام خود را در پینوست کامل کنید.

بله. برای استفاده از تمامی خدمات و ابزارهای پینوست، میبایست در سامانه سجام ثبت نام خود را تکمیل کرده باشید و شماره موبایلی که در سامانه سجام نیز معرفی کردهاید را در اختیار داشته باشید تا مراحل احراز هویتی که از طریق این شماره موبایل میبایست انجام شود، به صورت کامل انجام پذیرد. در صورتی که در سامانه سجام ثبت نام خود را تکمیل نکرده باشید، برای ورود به سامانه سجام میتوانید از طریق این لینک اقدام کنید.

مجوزها

سامانه سجام

احراز هویت آسان

در سرویس پینوست شما تنها با داشتن کد سجام که امروزه تقریبا همه ی ما در دسترس و ثبت نام شده داریم میتوانید به اسانی در پلتفرم ثبت نام و احراز هویت خود را بدون نیاز به ارائه ی مدارک هویتی انجام دهید.

کارمزد پایین تراکنش و سود روزانه

پلتفرم سپرده گزاری و درگاه پرداخت پینوست تنها دارای ۰.۰۰۳ کارمزد تراکنش است که این کارمزد روی هر تراکنشی که در درگاه انجام میشود همان لحظه کسر میگردد که این مبلغ بابت خدماتی که سیستم ارائه میکند بسیار ناچیز است و شما میتوانید با دریافت سود روز شمار 21 درصد نه تنها این کارمزد را به صورت کامل پوشش بدهید بلکه به مرحله ی دریافت سود هم برسید و یعنی سیستم تقریبا برای شما به صورت کاملا رایگان به جریان می افتد.

این صفحه رو برای دوستات هم بفرست: