برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

سیگنال خرید و سبد سهام پیشنهادی – ۲۰ اردیبهشت ۹۹

انتخاب چند سهم از صنعت های مختلف برای تشکیل سبد از میان بیش از ۷۰۰ نماد که در بورس و فرابورس معامله می شوند کار آسانی نیست. از سوی دیگر در بورس همه روزه توصیه و سیگنال های خرید سهام شرکت ها از طرف افراد مختلف و از روش های مختلف  به گوشمان می رسد. کانال های تلگرامی و یا وب سایت های مشاوره ای و تالارهای گفتگوی بورسی و دوستان و آشنایان از آن جمله هستند. انتخاب و سرمایه گذاری در برخی از آنها می تواند برای ما بازدهی جذاب و بالعکس پیروی از برخی سیگنال های خرید سهام نیز ممکن است به زیان های شدید و جبران ناپذیری منجر شود.

تشخیص سیگنال خرید سهام صحیح و دقیق

در انبوه اطلاعات تشخصیص دقت و صحت سیگنال ها با توجه به مغرضانه بودن بسیاری از سیگنال های منتشره در بازار حتی برای افراد خبره کاری دشوار است. در این بین به توصیه های هیچ شخص حقیقی و یا حقوقی نمی توان اعتماد کامل داشت . چون در نهایت مسئولیت معاملات با خودتان است پس نباید صرفا بر اساس این سیگنال ها و شنیده ها اقدام به خرید و فروش کنید. اما توصیه ها و سیگنال ها خرید و فروش سهام شرکت ها که از طریق شرکت های مشاور سرمایه گذاری معتبر و دارای مجوز از سازمان بورس به روش های مختلف منتشر می شوند از اعتبار بیشتری برخوردار هستند.

ما قصد داریم سهام شرکت هایی که سیگنال های خرید سهام آنها توسط شرکت های مشاور سرمایه گذاری دارای مجوز از سازمان بورس به روش های مختلفی توصیه شده اند را بر اساس بازده انتظاری آنها در میان مدت در یک جدول ساده که به صورت هفتگی منتشر می کنیم، کنارهم قرار دهیم تا انتخاب از میان آنها برای بررسی بیشتر شما آسان شود.

شما بر اساس آخرین اخبار و شناختی که از حوزه فعالیت این شرکت ها و نقاط جذاب قیمتی آنها کسب می کنید می توانید نسبت چند سهم از چند گروه را برای تشکیل سبد سهام خود انتخاب کنید. همچنین نسبت به خرید و فروش آنها در بازه های مورد نظر بر اساس ریسک و بازده انتظاری و نوسانات قیمتی آنها اقدام کنید.

در این جدول سیگنال های خرید سهام پیشنهاد شده و هدف قیمتی آنها از شرکت های مشاور سرمایه گذاری نظیر کاریزما، فاینتک، سهم آشنا، بانک پاسارگاد، آوای آگاه، ارزش آفرینان، همفکران، ابن سینا مدبر، صنعت و معدن، ارزش پرداز آریان، تصمیم نگار توسط کانال سهام پیشنهادی گردآوری و معرفی می شود.

از تاریخ ۱۳ اردیبهشت تا امروز ۲۰ اردیبهشت:

– شاخص کل بازدهی  ۱۱٫۲%

– صندوق مشترک شاخصی کارآفرین ۲۲٫۱%

– صندوق مشترک نوین پایدار ۲۳%

– صندوق مشترک نقش جهان ۲۴٫۶%

و جدول نمادهای پیشنهادی با بازدهی ۱۹٫۴%

همراه بودند.

 نمادهای زیر به هدف رسیدند و از جدول خارج شدند:

زاگرس وامید حفاری وساپا

نمادهای زیر این هفته به جدول اضافه شدند:

دهدشت تلیسه شوینده اتکام میدکو وساخت

نمادهای زیر با افزایش هدف همراه بودند:

وبملت ساینا شکلر شفا شبصیر پترول مرقام کگل

با توجه به افزایش محسوس ریسک سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار، توصیه اکید داریم صرفاً از نمادهای معرفی شده در جدول نمادهای پیشنهادی خرید داشته باشید. نمادهای جدید و نمادهایی که با افزایش هدف همراه بودند، گزینه های بهتری هستند.

سیگنال خرید امروز :

۴۹ سیگنال خرید سهم برتر امروز که از نگاه این شرکت های مشاور سرمایه گذاری بازدهی بیشتر آنها در مقایسه با سایر گزینه های پیشبینی و توصیه شده عبارتند از :

سیگنال خرید سهام
علامت ستاره به معنای توصیه سهام توسط بیش از یک مشاور می باشد و میانگین هدف قیمتی آنها در جدول لحاظ شده است.

اگر برای خرید سهام هنوز کد بورسی ندارید و یا تمایل دارید از خدمات کارگزاری آگاه با شرایط بینظیر ۸۰ درصد تخفیف خدمات و ۲۵ درصد تخفیف کارمزد استفاده نماید می توانید از طریق دکمه زیر که اقدام نمایید:

دریافت کد بورسی رایگان


هر سوالی در رابطه با بورس دارید از ما بپرسید.

برای دوستانتان بفرستید: