برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

سیگنال خرید و سبد سهام پیشنهادی – ۰۷ اردیبهشت ۹۹

مسلما انتخاب چند سهم از صنعت های مختلف برای تشکیل سبد از میان بیش از ۷۰۰ نماد که همه روزه در بورس و فرابورس معامله می شوند کار آسانی نیست. از سوی دیگر در بورس همه روزه توصیه و سیگنال های خرید سهام شرکت ها از طرف افراد مختلف و از روش های مختلف نظیر کانال های تلگرامی و یا وب سایت های مشاوره ای و تالارهای گفتگوی بورسی به گوشمان می رسد که انتخاب و سرمایه گذاری در برخی از آنها می تواند برای ما بازدهی جذابی و بالعکس پیروی از برخی سیگنال های خرید سهام نیز ممکن است به زیان های شدید و جبران ناپذیری منجر شود.

تشخیص سیگنال های خرید یا فروش صحیح و دقیق با توجه به مغرضانه بودن بسیاری از سیگنال های منتشره در بازار حتی برای افراد خبره کاری دشوار است. در این بین هر چند به توصیه های هیچ شخص حقیقی و یا حقوقی نمی توان اعتماد کامل داشت و با داشتن مسئولیت پذیری، نباید صرفا بر اساس آنها اقدام به خرید و فروش نمود اما توصیه ها و سیگنال ها خرید و فروش سهام شرکت ها که از طریق شرکت های مشاور سرمایه گذاری معتبر و دارای مجوز از سازمان بورس به روش های مختلف منتشر می شوند از اهمیت و اعتبار بیشتری برخوردار هستند.

ما قصد داریم سهام شرکت هایی که سیگنال های خرید سهام آنها توسط شرکت های مشاور سرمایه گذاری دارای مجوز از سازمان بورس به روش های مختلفی توصیه شده اند را بر اساس بازده انتظاری آنها در میان مدت در یک جدول ساده که به صورت هفتگی منتشر می کنیم، کنارهم قرار دهیم تا انتخاب از میان آنها برای بررسی بیشتر شما آسان شود.

شما بر اساس آخرین اخبار و شناختی که از حوزه فعالیت این شرکت ها و نقاط جذاب قیمتی آنها کسب می کنید می توانید نسبت به انتخاب چند سهم از چند گروه اقدام و نسبت به خرید و فروش آنها در بازه های مورد نظر بر اساس ریسک و بازده انتظاری خودتان اقدام کنید.

در این جدول سیگنال های خرید سهام پیشنهاد شده و هدف قیمتی آنها از شرکت های مشاور سرمایه گذاری نظیر کاریزما، فاینتک، سهم آشنا، بانک پاسارگاد، آوای آگاه، ارزش آفرینان، همفکران، ابن سینا مدبر، صنعت و معدن، ارزش پرداز آریان، تصمیم نگار توسط کانال سهام پیشنهادی گردآوری و معرفی می شود.

از تاریخ ۳۰ فروردین تا دیروز ۶ اردیبهشت:

– شاخص کل بازدهی  ۱۵٫۱%

– صندوق مشترک ایساتیس پویای یزد ۱۶٫۹%

– صندوق سهام بزرگ کاردان ۱۷٫۶%

– صندوق تجربه ایرانیان ۲۱٫۹%

و جدول نمادهای پیشنهادی با بازدهی ۲۳%  همراه بودند. 

نمادهای زیر به هدف رسیدند و از جدول خارج شدند:

واحیا کنور پارسان کاوه ذوب کرماشا خپارس وخارزم شسپا شفارس شفن کروی

➕ نمادهای زیر این هفته به جدول اضافه شدند:

کیسون ساروج ونیکی مادیرا حتاید وتجارت لوتوس تنوین فملی آگاس قرن

نمادهای زیر با افزایش هدف همراه بودند:

وبملت وغدیر شفا شرانل بفجر بمپنا وملل فاهواز پترول فارس رتکو زاگرس وامید فاذر

۲۷ سیگنال خرید سهم برتر امروز که از نگاه این شرکت های مشاور سرمایه گذاری بازدهی بیشتر آنها در مقایسه با سایر گزینه های پیشبینی و توصیه شده عبارتند از :

سیگنال خرید سهام
علامت ستاره به معنای توصیه سهام توسط بیش از یک مشاور می باشد و میانگین هدف قیمتی آنها در جدول لحاظ شده است.

 

 


اگر برای خرید سهام هنوز کد بورسی ندارید و یا تمایل دارید از خدمات کارگزاری آگاه با شرایط بینظیر ۸۰ درصد تخفیف خدمات و ۲۵ درصد تخفیف کارمزد استفاده نماید می توانید از طریق دکمه زیر که اقدام نمایید:

دریافت کد بورسی رایگان


هر سوالی در رابطه با بورس دارید از ما بپرسید.

برای دوستانتان بفرستید: