برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

گزارش بازار بورس امروز ۹۹/۴/۱۶ و پیش بینی بازار ‌فردا

در گزارش بازار بورس این طور آمده است که؛ دیگر راهی تا شاخص ۱٫۸ میلیون واحدی نمانده است. در بازار سراسر سبز امروز، شاخص کل ۸۵٫۳۶۳ واحد رشد کرد و به عدد ۱٫۷۴۰٫۷۹۳ واحد رسید. البته نماد معاملاتی شستا، ۲۲ هزار واحد تاثیر مثبت بر شاخص کل گذاشته است. با توجه به پیغام ناظر بازار مبنی بر ابطال معاملات روز جاری نماد مذکور، رشد ۶۲ هزار واحدی شاخص منطقی تر می باشد. نماد شستا در روز جاری با رشد قیمتی ۳۷ درصدی بازگشایی شد که بنا بر تصمیم ناظر بازار، معاملاتش ابطال شد. نماد های فارس و حکشتی نیز با رشد قیمتی و صف خرید، به معاملات بازگشتند. خالص ارزش معاملات خرد هم به مبلغ ۱۷ میلیارد تومان رسید. در خصوص صنایع برتر روز جاری، به ترتیب بانکی ها، شیمیایی ها و فلزات اساسی بیشترین سهم از ارزش معاملات خرد را به خود اختصاص دادند.

روز چهارشنبه جاری شرکت لیزینگ چارسیان عرضه میشود. نماد این شرکت (ولپارس) است و زمان سفارش گیری در روزهاي سه شنبه ۱۷ تیرماه از ساعت ۱۳:۰۰ الي ۱۶:۰۰ و چهارشنبه ۱۸ تیرماه از ساعت ۸:۰۰ الي ۱۰:۳۰ خواهد بود./ قیمت ورق گرم فولاد مبارکه در بورس کالا تا محدوده قیمتی نه هزار تومان به ازای هر کیلو رقابت شد./ افزایش نرخ ها به گروه کاشی و سرامیک رسیده است. در این خصوص نماد کسعدی افزایش نرخ ۱۵ درصدی را اعلام کرد./ نماد معاملاتی فارس که در روزجاری بازگشایی شده بود، به علت افشای اطلاعات دوباره متوقف شد. علت این امر خرید شرکت سرمایه گذاری مدبران از نماد پترول می باشد./ نرخ بازده تا سررسید اخزانه بین ۱۶ تا ۲۰ درصد می باشد/

به نظر می آید که فردا بازاری متعادل و سبز داشته باشیم. فردا منتظر بازگشایی مجدد نماد شستا و نیز فارس هستیم. اگر این دو نماد بدون محدودیت باز شوند و معاملات ابطال نشود، تاثیر فراوانی بر رشد شاخص خواهند گذاشت. بهتر است بروی نمادهای غذایی که جز گروه تورمی- ریالی هستند، بررسی مجدد داشته باشیم و از بین آنها و هلدینگ های مربوطه، شرکتی را در سبد خود داشته باشیم.

هر هفته از روز شنبه تا چهارشنبه، حوالی ساعت ۱۰ شب گزارش روزانه و پیش بینی بازار بورس برای روز آینده را از سایت کد بورسی بخوانید.


درصورتی که تمایل دارید تا از خدمات ۲۵ درصد تخفیف کارمزد در بورس، مشاوره خرید …  بهره مند شوید میتوانید از طریق لینک زیر اقدام به ثبت نام نمایید. 

دریافت کد بورسیسریع و رایگان


 

برای دوستانتان بفرستید: