برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

سیگنال خرید و سبد سهام پیشنهادی – ۱۴ تیر ۹۹

انتخاب چند سهم از صنعت های مختلف برای تشکیل سبد از میان بیش از ۷۰۰ نماد که در بورس و فرابورس معامله می شوند کار آسانی نیست. از سوی دیگر در بورس همه روزه توصیه و سیگنال های خرید سهام شرکت ها از طرف افراد مختلف و از روش های مختلف  به گوشمان می رسد. کانال های تلگرامی و یا وب سایت های مشاوره ای و تالارهای گفتگوی بورسی و دوستان و آشنایان از آن جمله هستند. انتخاب و سرمایه گذاری در برخی از آنها می تواند برای ما بازدهی جذاب و بالعکس پیروی از برخی سیگنال های خرید سهام نیز ممکن است به زیان های شدید و جبران ناپذیری منجر شود.

تشخیص سیگنال خرید سهام صحیح و دقیق

در انبوه اطلاعات تشخصیص دقت و صحت سیگنال ها با توجه به مغرضانه بودن بسیاری از سیگنال های منتشره در بازار حتی برای افراد خبره کاری دشوار است. در این بین به توصیه های هیچ شخص حقیقی و یا حقوقی نمی توان اعتماد کامل داشت . چون در نهایت مسئولیت معاملات با خودتان است پس نباید صرفا بر اساس این سیگنال ها و شنیده ها اقدام به خرید و فروش کنید. اما توصیه ها و سیگنال ها خرید و فروش سهام شرکت ها که از طریق شرکت های مشاور سرمایه گذاری معتبر و دارای مجوز از سازمان بورس به روش های مختلف منتشر می شوند از اعتبار بیشتری برخوردار هستند.

ما قصد داریم سهام شرکت هایی که سیگنال های خرید سهام آنها توسط شرکت های مشاور سرمایه گذاری دارای مجوز از سازمان بورس به روش های مختلفی توصیه شده اند را بر اساس بازده انتظاری آنها در میان مدت در یک جدول ساده که به صورت هفتگی منتشر می کنیم، کنارهم قرار دهیم تا انتخاب از میان آنها برای بررسی بیشتر شما آسان شود.

شما بر اساس آخرین اخبار و شناختی که از حوزه فعالیت این شرکت ها و نقاط جذاب قیمتی آنها کسب می کنید می توانید نسبت چند سهم از چند گروه را برای تشکیل سبد سهام خود انتخاب کنید. همچنین نسبت به خرید و فروش آنها در بازه های مورد نظر بر اساس ریسک و بازده انتظاری و نوسانات قیمتی آنها اقدام کنید.

در این جدول سیگنال های خرید سهام پیشنهاد شده و هدف قیمتی آنها از شرکت های مشاور سرمایه گذاری نظیر کاریزما، فاینتک، سهم آشنا، بانک پاسارگاد، آوای آگاه، ارزش آفرینان، همفکران، ابن سینا مدبر، صنعت و معدن، ارزش پرداز آریان، تصمیم نگار ، امین نیکان آفاق و پرتو آفتاب کیان توسط کانال سهام پیشنهادی گردآوری و معرفی می شود.

 

از تاریخ ۷ تیر تا امروز ۱۴ تیر:

– شاخص کل ۱۰٫۵ درصد

– صندوق مشترک میعاد ایرانیان ۱۷٫۶ درصد

– صندوق اختصاصی بازارگردان تجارت ایرانیان اعتماد ۱۷٫۷ درصد

– صندوق سرمایه گذاری بانک دی ۲۶٫۴ درصد

و جدول نمادهای پیشنهادی ۱۸٫۲ درصد 

بازدهی داشتند.

 نمادهای زیر به هدف رسیدند و از جدول خارج شدند:

کچاد سرود

نمادهای زیر این هفته به جدول اضافه شدند:

کیسون آریان برکت واتی شتران مداران بفجر وپاسار مبین پسهند

نمادهای زیر با افزایش هدف همراه بودند:

حکشتی اخابر شاملا فارس رمپنا ساینا شبصیر فولاد وغدیر

نمادهای زیر به دلایل بنیادین موقتاً از جدول خارج شدند:

پترول زدشت

 

تذکر مهم : این سهم ها با دید میان مدتی یعنین بیش از ۳ ماهه توصیه شده اند و مطابق اظهار نظر توصیه کنندگان ، انتظار می رود طی ۳ تا ۶ ماه آینده به اهداف تعیین شده برسند. البته شرایط بازار ممکن است باعث رشد سریع و یا کندتر سهم ها و رسیدن به قیمت هدف طی مدت زمان کوتاه تر و یا بلندتر شود و یا سهام پیشنهاد شده در هفته های بعد به دلیل تغییر در وضعیت شرکت از لیست سهام پیشنهادی شرکت های مشاور خارج شود. لذا توصیه اکید می شود پس از مشاهده اسامی سهام پیشنهاد شده اطلاعات تکمیلی در خصوص آنها را گردآوری کنید تا بتوانید تصمیم مناسبتری در خصوص خرید، نگهداری یا فروش آنها بگیرید. تجربه نشان می دهد نمادهای جدید و نمادهایی که با افزایش هدف همراه بودند، گزینه های بهتری برای سرمایه گذاری هستند.

سیگنال خرید امروز :

۵۹ سیگنال خرید سهم برتر امروز که از نگاه این شرکت های مشاور سرمایه گذاری بازدهی بیشتر آنها در مقایسه با سایر گزینه های پیشبینی و توصیه شده عبارتند از :

 

سیگنال خرید سهام

سیگنال خرید سهام
علامت ستاره به معنای توصیه سهام توسط بیش از یک مشاور می باشد و میانگین هدف قیمتی آنها در جدول لحاظ شده است.

 

 


اگر برای خرید سهام هنوز کد بورسی ندارید و یا تمایل دارید از خدمات کارگزاری آگاه با شرایط بینظیر ۸۰ درصد تخفیف خدمات و ۲۵ درصد تخفیف کارمزد استفاده نماید می توانید از طریق دکمه زیر که اقدام نمایید:

دریافت کد بورسی رایگان


هر سوالی در رابطه با بورس دارید از ما بپرسید.

برای دوستانتان بفرستید: