برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

گزارش بازار بورس امروز ۹۹/۴/۳ و پیش بینی بازار ‌فردا

در گزارش بازار بورس این طور آمده است که؛ امروز هم شاهد یک بازار سبز بودیم اما میزان عرضه ها در برخی نمادها زیاد بود. بطوریکه در دقایق پایانی بازار برخی از صف های خرید عرضه شدند. گروه پالایشی به دلیل تایید شدن شایعه افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی، یکدست صف خرید بودند. نماد مادیرا به علت دریافت مجوز افزایش نرخ فروش محصولات، متوقف شد و البته گزارش ماهانه خوبی هم منتشر کرد. شاخص کل ۴۹٫۴۶۲ واحد رشد کرد و به عدد ۱٫۳۹۱٫۰۴۹ واحد رسید. شاخص هم وزن هم یازده هزار واحد رشد کرد. خالص ارزش معاملات نسبت به روز گذشته بیش از ۲۰ درصد رشد کرد و به ۱۹ هزار میلیارد تومان رسید. در خصوص صنایع برتر روز جاری، به ترتیب قند و شکر (۸ درصد) ، شیمیایی (۷ درصد) و سرمایه گذاری ها (۷ درصد) بیشترین سهم از ارزش معاملات خرد را به خود اختصاص دادند.

فردا از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ۱۱ظهر فرصت هست تا سفارش های خود را در خصوص عرضه اولیه نماد وپویا در سیستم معاملاتی ثبت کنید. به نظر می آید که درنهایت سهمیه هر کد هفتاد هزار تومان باشد. / نماد اخابر هم مجوز افزایش بیش از ۱۰ درصدی را برای خدماتی که ارائه میدهد، دریافت کرد./ نماد کروی هم افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی شرکت های زیرمجموعه خود را تایید نمود./ فردا قرار است معاملات صندوق دارای یکم آغاز شود./ یک شرکت لیزینگی هم بنام لیزینگ پارسیان در بورس درج شد و در صف عرضه اولیه ایستاد.

در خصوص بازار فردا، با توجه به زیاد شدن عرضه ها در برخی نمادها، این احتمال وجود دارد که کلیت بازار فردا منفی باشد. البته عملکرد خوب برخی شرکت ها در خرداد و نیز تایید شدن خبر افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی در اکثر شرکت ها، می تواند باعث سبز ماندن بازار شود. هرچند بررسی نموداری ارزش معاملات نشان می دهد که باید منتظر افرایش عرضه ها و بالا رفتن ارزش معاملات باشیم.

هر هفته از روز شنبه تا چهارشنبه، حوالی ساعت ۱۰ شب گزارش روزانه و پیش بینی بازار بورس برای روز آینده را از سایت کد بورسی بخوانید.


درصورتی که تمایل دارید تا از خدمات ۲۵ درصد تخفیف کارمزد در بورس، مشاوره خرید …  بهره مند شوید میتوانید از طریق لینک زیر اقدام به ثبت نام نمایید. 

دریافت کد بورسیسریع و رایگان


 

برای دوستانتان بفرستید: