سهام پدیده در بازار بورس

همه چیز درباره سهام پدیده در بازار بورس

بعد از کش و قوس های فراوان درباره پرونده پدیده و صحبت هایی که درباره پذیرش این شرکت در بازار بورس شده و با توجه به نزدیک بودن عرضه این شرکت در بورس بر آن شدیم تا مطلبی جامع درباره سهام شرکت پدیده در بازار بورس تهیه کنیم تا بی طرفانه بررسی کنیم که آیا سهام این شرکت ارزنده است یا خیر؟ سهام پدیده را نگه داریم یا بفروشیم؟ در سهام پدیده سرمایه گذاری کنیم یا خیر؟ با ما همراه باشید…

با اولین جست و جو ها به نتایج بدی نمیرسیم! گویا اخبار خوبی در راه است، سال ۹۸ سال سهامداران پدیده خواهد بود!
سکوت خبری در باره ی پدیده و اطّلاعات کم سهامداران این شرکت، ما را برآن داشت که آخرین وضعیت کاری پدیده و اجرای حکم دادگاه را از هیئت مدیره ی شرکت جویا شویم و چگونگی دادگاه و رسیدگی به جرائم اخلالگران عمده برای پرونده ی پدیده ی شاندیز را مورد مطالعه و بررسی قرار دهیم.
سه تدبیر جدید برای پدیده که عملی نشد:
مسئولین ستاد تدبیر از برگزاری مجمع عمومی شرکت پدیده شاندیز تا پایان آذرماه خبر داده بودند و همچنین توافق برای تامین خطّ اعتباری ششصد تا هزار میلیاردی، ورود شرکت توسعه ی پدیده به فرابورس طی دو هفته ی اوّل آذرماه وعده داده بودند و قرار بود تکلیف وضعیّت سهام جبرانی در آذزماه مشخّص شوند که گویا در فرصت اعلام شده عملی نگردید، ولی در هفته ی آخر آذرماه، خبرهای خوبی منتشر شد.
به گزارش روابط عمومی، ضمن تبریک به سهامداران وتشکر از صبوری وهمراهی آنان اعلام گردید در جلسه ی ۹۸/۰۹/۲۴ کمیته ی پذیرش با درج نماد شرکت توسعه با نام “گتوشا” در لیست شرکتهای فرابورس موافقت گردید.

مشاهده نماد گتوشا یا پدیده در تابلوی بازار بورس تهران: گتوشا

به معنای دقیق تر اگر چه ورود پدیده به بورس در دوره ی رشد طلایی بازار سرمایه می توانست سود بیشتری را عاید شرکت و سهامدارانش کند با این حال، هر زمانی که این اتّفاق بیفتد فواید زیادی برای شرکت و افراد سهامدار خواهد داشت.
طبق گزارشهای اعلام شده حدود ۲۰۰ میلیارد تومان به شرکت پدیده، برگشت داده شده و همچنین اعلام شده که متّهمان این پرونده با قرداد وثیقه هم آزاد نمی شوند.

آخرین وضعیت سهام پدیده ی شاندیز

دادستان مشهد گفته: طلب طلبکاران به سهام تبدیل شده واموال شرکت توقیف گردیده و سهامداران مالک شرکت خواهند شد و حرکت خوب ومثبتی به نفع مردم در حال شکل گیری است و اینکه سهام دارای پشتوانه شده است و با توجّه به همین موضوع مردم برای فروش سهامشان عجله نکنند و همچنین مدیر اًمور سهام (عباسعلی طوسیان ) گفته است که ارزش سهام شرکت پدیده در بازار توافقی در حال رشد است، و همچنین طوسیان افزود: بر اساس تصمیم گیری های صورت گرفته هر هفته در روزهای دوشنبه وپنجشنبه، بازار توافقی را خواهیم داشت که قیمت گشایش سهام در هر روز از بازار توافقی، برابر با قیمت پایانی روز توافقی قبل خواهد بود.

شرکتهای تابعه پدیده شاندیز

شرکت پدیده پارسیان توس (۱۳۸۲/۰۶/۱۰)
شرکت آریادوام ساز شرق (۱۳۸۵/۱۰/۲۸)
شرکت ابنیه و ساختمان (۱۳۸۸/۰۶/۱۱)
شرکت بین المللی تجارت الکترونیک پدیده کیش (۱۳۹۲/۰۴/۱۲)
شرکت شهربازی پدیده شاندیز(۱۳۹۲/۰۸/۲۷)
شرکت تاٌمین و توزیع کالای پدیده
باشگاه فرهنگی و ورزشی پدیده (۱۳۹۲)

فعالیتهای انجام گرفته و پروژه های در حال اجرا

طی بررسی هایی که ما انجام دادیم پروژه های در حال اجرای پدیده موارد زیر است:
-افتتاح مجموعه های پدیده شاندیز در مشهد با زیربنای ۱۰ هزار متر مربع و در تهران با زیر بنای ۲ هزار و پانصد متر مربع ساخت.
-افتتاح بزرگترین رستوران سرپوشیده جهان.
-بازار بزرگ کیش با زیر بنای بالغ بر ۲۰ هزار مترمربع.
-افتتاح یکی از بزرگترین هایپرمارکتهای جهان در زمینی به وسعت ۲۲ هزار مترمربع در مرکز تعطیلات وسرگرمی پدیده شاندیزمشهد از جمله فعّالیتهای به اتمام رسیده گروه شرکتهای پدیده است.
-احداث یکی از عظیم ترین مراکز تعطیلات، سرگرمی و خرید جهان در مشهد، با هدف ارائه ی خدمات ویژه در صنعت گردشگری با کاربری هایی همچون هتل ۵ ستاره، شهربازی سرپوشیده، باغ گل ودیگر امکانات رفاهی – تجاری با زیربنای بالغ بر ۱ میلیون مترمربع.
-احداث پروژه بزرگ شهر افسانه ای کیش در جنوب غربی این جزیره در زمینی به مساحت ۲۰ هزار مترمربع، دارای بخشهای متنوعی شامل: هتل ۵ ستاره – مجتمع بزرگ اقامتی – شهربازی – پارک آبی – باغ گیاهان دریایی.
شرکت ابنیه (اصلی ترین شرکت گروه پدیده):
شرکت ابنیه جزو اصلی ترین شرکت گروه پدیده شاندیز است و بیشترین سهام مردم، مربوط به این شرکت است.
مدیرعامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز در گفت و گویی اعلام کرد: با تحویل اوّلین سری از واحدهای اقامتی تا پایان سال جاری به اعتماد خریداران پاسخ می دهیم.
دکتر مهدی خجسته در قسمتی دیگر از سخنانش افزود: در این مدّت آسیبهای متعّددی به روند ساخت ساختمان وارد شده، اما خوشبختانه با همکاری و توافق شهرداری و برابر کمسیون ماده ۱۲ مبنی بر ملی بودن یا نبودن، شهری بودن یا نبودن، مشکلات تا حدود زیادی مرتفع گردیده است.

نحوه خرید یا فروش سهام پدیده چگونه است؟

شما می توانید به یکی از این دو روش نسبت به خرید یا سهام پدیده اقدام کنید:

۱- استفاده از سامانه سناپ

اخیرا سامانه ای به نام سناپ توسط شرکت پدیده راه اندازی شده که مخفف سامانه نقل و انتقال سهام پدیده است. ثبت نام در این سامانه از طریق شماره ملی شما انجام میشود و میتوانید مطابق شکل زیر سفارش خرید یا فروش سهام خود را در سامانه ارسال کنید و در صورتی که خریدار و فروشنده در یک قیمت توافق کنند به صورت آنلاین میتوانید سهام پدیده را بخرید و یا بفروشید.

این سامانه از طریق لینک رو به رو در دسترس است: https://sanap.padide.com
سناپ

 

۲- دریافت کد بورسی

بعد از پذیرش سهام پدیده در بورس برای خرید و فروش این سهام باید کد بورسی داشته باشید. پیشنهاد میکنیم زودتر برای دریافت کد بورسی اقدام کنید چون به زودی سهام پدیده در فرابورس عرضه میشود و باید از این طریق سهام خود را بفروشید.

دریافت کد بورسی رایگان

نتیجه گیری: سهام پدیده را بفروشیم یا بخریم؟

تصمیم نهایی به عهده شماست اما طی بررسی هایی که ما داشتیم این سهام در سامانه سناپ بسیار پایین تر از ارزش واقعی خود معامله میشود و به شما پیشنهاد میکنیم مقدار کمی هم صبوری کنید تا این سهم در بازار پایه فرابورس ایران پذیرش شود و در بورس اقدام به فروش سهام تان کنید. بازار بورس تهران بسیار بزرگ تر و قانون مند تر از سامانه سناپ است و عملآ مشتریان بزرگتر و تعداد بسیار بیشتری از افراد مشتری خرید سهام پدیده از شما خواهند بود. نتیجه اینکه با بالا رفتن اقبال به سمت سهام پدیده قیمت آن به احتمال بسیار زیاد افزایش چشم گیری پیدا خواهد کرد.

با توجه به اینکه فرآیند دریافت کد بورسی چند روز کاری زمان احتیاج دارد پیشنهاد میکنیم همین امروز که این مطلب را مشاهده میکنید از طریق لینک زیر اقدام به دریافت کد بورسی کنید تا در زمانی که سهام پدیده در بورس باز شد بتوانید به راحتی خرید یا فروش آن را انجام دهید.

دریافت کد بورسی رایگان


هر سوالی در رابطه با بورس و طلا دارید از ما بپرسید:

برای دوستانتان بفرستید:
Posts created 59

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + چهار =

مطالب مرتبط

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top