برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

خرید و فروش اوراق سخاب در بورس

پیمانکاران عزیز، اشخاص حقیقی و حقوقی که اوراق سخاب دارند توجه فرمایید.
فرآیند پذیرش اوراق سخاب نزد فرابورس آغاز گردیده است و پیش بینی میشود طی هفته آینده بر روی تابلوی فرابورس درج خواهد شد، پیشنهاد میکنیم صبر پیشه کنید چون به احتمال فراوان این اوراق در بازار بورس قیمت های بالاتری را به خود می بیند. همچنین به پیمانکاران و دارندگان اوراق مشارکت و اسناد خزانه اسلامی و خریداران پیشنهاد می گردد تا هرچه زودتر با مراجعه به کارگزاری های دارای مجوز ار بورس و فرابورس و انجام روال اداری مقدماتی و شماره حساب جهت واریز وجوه اوراق را به انجام برسانند تا بتوانند به محض باز شدن نماد معاملاتی، نسبت به فروش و دریافت وجه آن اقدام نمایند.

برای پذیرش نزد کارگزاری ها نیاز به تکمیل فرم های کارگزاری توسط اشخاص صاحب امضا و ارائه اساسنامه و آگهی تاسیس و تغییرات شرکت هستید.

برای خرید یا فروش اوراق سخاب در بورس نیازی به هیچ گونه پرداخت جداگانه ای تحت عنوان کارمزد نیست و مقدار ناچیز کارمزد معاملات تصویب شده توسط فرابورس به کارگزاری پرداخت میشود.
بدون مراجعه حضوری کد بورسی دریافت کنید. بعد از تکمیل فرم کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و جهت احراز هویت به محل یا دفتر شما (با هماهنگی قبلی) می آیند.
همچنین جهت تسریع می توانید با ارسال پیام به مدیر کانال و ارسال تصویر برگه سخاب، فرمها و مدارک را بصورت اینترنتی دریافت و پس از تکمیل و اخذ گواهی امضای دفاتر اسناد رسمی، نسبت به ارسال به آدرس دفتر مرکزی کارگزاری اقدام فرمایید.

با اخذ کد بورسی از کارگزاری آگاه – از معتبرترین و بزرگترین کارگزاری های کشور – می توانید از خدمات زیر نیز بهره مند شوید.
– انجام معامله سخاب با تخفیف کارمزد
– خدمات اعتباری و دریافت وام قرض الحسنه
– نرم افزار iOS و اندروید معاملات سهام و معاملات اوراق سخاب

دریافت کد بورسی و ثبت نام سجام رایگان

برای دوستانتان بفرستید: