ارز دیجیتال یونیک فاینانس

ارز دیجیتال یونیک فاینانس چیست؟

آیا تا به حال چیزی از ارز دیجیتال یونیک فاینانس شنیده اید؟ اصلا در مورد پروژه یونیک فاینانس اطلاعاتی دارید؟ اگر بخواهیم همه چیز در مورد یونیک فاینانس را عنوان کنیم، شاید کمی مقاله حوصله سربر شود ولی در این مطلب قصد داریم بگوییم که ارز دیجیتال یونیک فاینانس چیست و سازوکار آن به چه صورت است. در انتها هم به این موضوع خواهیم پرداخت که آینده یونیک فاینانس به چه سمت و سویی خواهد بود، پس اگر دوست دارید همه چیز راجب ارز دیجیتال یونیک فاینانس را یاد بگیرید، این مطلب راهنما برای شما عزیزان نوشته شده است.

معرفی ارز دیجیتال یونیک فاینانس

اگر در حال مطالعه این مقاله هستید، به احتمال زیاد درباره این پروژه و خبرهای ضد و نقیضی که در این باره وجود دارد، بسیار شنیده اید. بنیانگذاران این پروژه مدعی بودند که ما سود زیادی از بورس کسب می کنیم و قصد داریم نیمی از این سود را به کاربرانمان هدیه دهیم! بنیانگذاران این مجموعه همچنین این ادعا را داشتند که سودی که می دهند به صورت دائمی می باشد!!


در صورتی که تمایل دارید در ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین، اتریوم و … سرمایه گذاری امن کنید و از امتیاز ۱۰ درصد تخفیف کارمزد در معاملات رمزارزها بهره مند شوید، میتوانید از طریق لینک زیر اقدام به ثبت نام نمایید؛

ثبت نام رایگانسرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال


بر اساس اطلاعاتی که از این پروژه منتشر شد، جالب است بدانید که تقریبا این سود ۴ برابر سود بانک ها در ایران است!!! و البته داشتن زیر مجموعه در یونیک فاینانس به سودآوری بیشتر کمک می کند!!!! بنیانگذاران یونیک فایننس مدعی بودند که با داشتن زیر مجموعه می توانید تا ماهی ۱۰۰ هزار دلار نیز درآمد داشته باشید!!!!! شاید با شنیدن این ادعا تعجب کنید، ولی باید بدانید که تمامی این حرف ها تنها برای جذب کاربر زده می شود و هیچ اعتبار دیگری نداشته و ندارد.

نحوه کار یونیک فایننس چگونه است؟

به صورت کلی این شرکت مدعی بود که یک کارگزاری است. این کارگزاری ادعا می کرد که همه معاملات را به صورت لحظه‌ ای و آنی با یک ربات صورت می پذیرد. نکته بسیار جالب اینجا بود که میان سهام ­هایی که مورد معامله قرار می گیرند، سهام شرکت ­های بزرگی مثل اپل نیز به چشم می­خورد! ولی شما می دانید سیستم درآمدزایی در این شرکت چگونه بود؟ به این صورت که شما برای کسب درآمد در این شرکت باید حداقل ۱۰۰۰ دلار سرمایه­ گذاری نمایید؛

حتما بخوانید : ارز دیجیتال WCX | کلاهبرداری در ارزهای دیجیتال این بار با WCX


در واقع با این کار شما روزانه ۳ دلار درآمد کسب خواهید کرد. حال نوبت به شیوه دوم یعنی زیرمجموعه­ گیری می رسد که البته اجباری نیست ولی اگر شخصی این کار را انجام می داد، ظاهرا درآمد به مراتب بیشتری را کسب می نمود. جذب زیرمجموعه می توانست برای شما درآمد بسیار بیشتری به همراه داشته باشد.

شما تنها قادر به جذب ۳ زیر مجموعه مستقیم بودید. اگر مجموع سرمایه­ گذاری این ۳ نفر، ۵۰۰۰ دلار شود، شما ۱۰۰۰ دلار دستمزد دریافت خواهید کرد. بدیهی است که از سرمایه­ گذاری زیرمجموعه ­های این ۳ نفر، کاربر نیز منتفع خواهد شد! شاید تا همین جا هم متوجه کلاهبرداری بودن این پروژه شده باشید ولی ما پیش می رویم تا ابعاد دیگر این پروژه اسکم بیشتری برای شما موشکافی شود؛

نکات مهم در مورد پروژه یونیک فاینانس

 1. جالب است بدانید که این شرکت، نام شرکتی منحل شده در زوریخ سوئیس را انتخاب کرده و از سال ۲۰۱۶ فعالیت خود را شروع کرده بود یونیک فایننس در حقیقت تنها نامی جعلی برای این گروه کلاهبرداری جذب سرمایه به شیوه هرمی بود که خود را شرکتی قانونی و مشغول فعالیت در بورس نزدک آمریکا که به خرید و فروش سهام شرکت های مطرحی چون فیسبوک، اپل و آلفابت می پردازد، معرفی کرده و شعار خود را ارتقای سطح زندگی و درآمد مردم، معرفی می کند! چه کسی چه زمانی به فکر سودآوری مردم بوده است که این بار بخواهیم شاهید این موضوع، آن هم در ایران باشیم!!
 2. این مجموعه، اطلاعات معاملات بورس که همگی ساختگی و از اطلاعات لحظه ای بورس که در اختیار عموم قرار دارد را استخراج کرده و خود را فعال در حوزه بورس جهانی معرفی کرده بود، اما این در حالی بود که ماهیت واقعی این شرکت، هرمی بود و در سیستم آن، ۱۰ها هزار نفر سرمایه خود را از دست دادرند تا این که یک نفر واقعا به درآمد وعده داده شده در شرکت، دست پیدا کند. شرکت با این شیوه جدید و با استفاده از نام شرکت های مشهوری مانند اپل، فیسبوک، مایکرسافت و یاهو به فریب مردم پرداخته و از طریق آن کلاهبرداری های بسیاری انجام داده بود و اخیرا احتمالا احبار آن را دنبال کرده اید که چند تن از سرشاخه های اصلی این شرکت اسکم در شهر های مختلف مثل اصفهان، مشهد و تهران دستگیر شدند.
 3. این کمپانی هرمی در تبلیغات، خود را یک شرکت سرمایه گذاری و یا شرکت مدیریت مالی واقع در شهر زوریخ سوئیس معرفی کرده بود. بر اساس ادعای آنها، تیم کاری آن متشکل از یک گروه معامله گر که همگی تحصیل کرده و با تجربه کاری در بازارهای مالی و معامله و ساخت کسب و کار هستند.
 4. از ادعا های دیگر شرکت این است که توانسته با ثبت نرم افزارهای انحصاری خود در زمینه تجارت الکترونیک با ارزش چند میلیون دلاری، بر امنیت و اعتبار خود بیافزاید.
 5. همچنین شرکت مدعی بود که بیش از ۱۸۰۰ نفر معامله گر در بیش از ۳۰ کشور جهان دارد که بر اساس مستندات مشخص شده همه این موارد به صورت کامل دروغ بود و هیچ فعالیت مولد اقتصادی یا سرمایه گذاری در فعالیت این شرکت صورت نمی پذیرفت.
 6. افرادی که اطلاعاتی محدود در حوزه سرمایه گذاری و سهام داشته باشند، مطلع هستند که ممکن نیست با سرمایه گذاری در این بازار، به سود ثابت و مشخصی دست پیدا کرد و همچنین نکته دیگر اینجاست که ماهیت سرمایه گذاری در سهام با تلفیق سود و زیان تعریف شده است و هیچ گاه نمی توان مبلغ ثابتی را به عنوان سود برای سرمایه گذاری در این حوزه در نظر گرفت، ولی شرکت برای توجیه این امر مدعی بود که تنها ۳ درصد از سود سرمایه گذاری خود را به افراد سرمایه گذار می پردازد و با توجه به این که ۳ درصد از سود سرمایه گذاری در سهام شرکت هایی مانند اپل و مایکروسافت بسیار ناچیز است و سود ۱۰۰ تا ۲۰۰ درصدی روزانه، شرکت می تواند سود ناچیزی را به صورت ثابت بپردازد، به این خاطر که حتی اگر یک روز سود نکند، با توجه به سود کلانی که در هر روز کسب می کند، می تواند حق کمیسیون ثابتی را برای سرمایه گذاران پرداخت کند، ولی چیزی که در اصل وجود داشت این بود که این شرکت با ارائه اطلاعات کذب و جذب سرمایه گذاران ناآگاه به واسطه کسب سود دلاری ثابت در روز به سمت خود جذب می کرده و از حق جذب ۱۰۰۰ دلاری که هر سرمایه گذار تازه وارد باید پرداخت می کرده، به کسب سودهای بسیار کلان پرداخته است!

یونیک فاینانس یک شرکت هرمی محسوب میشود؟

به همان صورت که چندین بار در همین مطلب هم اشاره کردیم، برای این که قادر باشید در این پروژه سود زیادی به دست آورید، باید زیر مجموعه به خود جذب می کردید تا با ۱۰۰۰ دلاری که فرد جدید به مجموعه پرداخت می کند، این مجموعه هر روز بزرگ و بزرگ تر شود به کلاهبرداری خود در سطح کلان ادامه دهد.

پس به صورت کلی باید برای خود شبکه سازی کنید. هیچ وقت فردی نتوانست  از این شرکت ها سود بسیار بالایی به گفته خودشان به دست آورد و یا اینکه اصلا سودی کسب کند. لذا بهتر است برای سرمایه گذاری در پروژه های گوناگون کمی درباره آن ها فکر فرمایید و پول بی زبان را در اختیار هر شخص یا شرکتی قرار ندهید، آن هم در کشور عزیزمان ایران!


نتیجه گیری و کلام پایانی

همان طور که دیدید، بازخوردهای منفی و مثبت در شرکت‌ های این چنینی بسیار زیاد مشاهده می شود ولی توصیه کلی بر این است که پیش از هر گونه سرمایه گذاری در این مدل شرکت‌ ها، در رابطه با فعالیت‌ ها، سوابق کاری اعضای تیم و رزومه آن تحقیق و بررسی‌ های کافی را انجام دهید و به هر چیزی که می بینید خلاف جریان روز جامعه است شک کنید تا از هر گونه سوء استفاده از سرمایه و پول شما جلوگیری شود.

علاوه بر کلاهبردار بودن این مدل شرکت ها و پروژه ها، ریسک خطر از دست دادن سرمایه کاربران بسیار بالاست، به این خاطر که هیچ گونه نظارتی بر این شرکت ها نمی شود و به راحتی با مدعی شدن پرداخت سود هنگفت به کاربران، سرمایه گذاران ناآگاه اقدام به سرمایه گذاری در این شرکت های تقلبی می کنند و سرمایه های خود را که با کلی مشکل به دست آورده اند، به راحتی به باد می دهند!

نکته جالبی که باید در این خصوص مد نظر داشته باشید این است که با توجه به شواهد موجود مبنی بر کلاهبردار بودن شرکت‌ های هرمی، همچنان هیچ سایتی کلاهبردار بودن شرکت یونیک فاینانس را ثبت نکرده است و خبری مبنی بر این موضوع منتشر نشده است ولی با این وجود افرادی که در زیر مجموعه این مدل شرکت ها قرار دارند، ریسک زیادی را متحمل می شوند و در نتیجه برای جذب شما در این نوع شرکت‌ ها تنها به تعریف و تمجید این قبیل سایت‌ ها می‌ پردازند.

البته نکته مهم اینجاست که اخیرا اخباری مبنی بر دستگیری سرشاخه های اصلی این شرکت فیک در شهرهای بزرگی مثل تهران، مشهد و اصفهان منتشر شده است که باید دید تا چه اندازه حقیقت دارد و آیا امکان این که مالباختگان به پول های خود دسترسی مجدد پیدا کنند، وجود دارد یا خیر.

به صورت کلی نظریه های گوناگونی وجود دارد اما در کل همان طور که ابتدا امر هم عنوان کردیم این پروژه به صورت کامل کلاهبرداری است. تا به امروز بیشتر پروژه هایی که به شما قول سودآوری زیاد با سرمایه گذاری و همچنین جذب زیر مجموعه داده اند، همگی از کاربران خود سو استفاده کرده اند و در انتها همه سرمایه را برداشته اند و به کشورهای دیگر متواری شده اند!

لذا تنها قصد این نوع شرکت ها خالی کردن جیب شما و همچنین پر کردن جیب کثیف خودشان است و جز این هیچ هدف دیگری ندارد. امکان دارد با سرمایه گذاری در این سایت ها، به شما سودی بدهند، ولی هرگز توانایی برداشت آن را نخواهید داشت، چرا که به شما اجازه همچنین کاری را نخواهند داد و اگر هم سودی را بتوانید از آن ها دریافت کنید، به اصطلاح در حال دون پاشیدن برای جذب مخاطب بیشتر هستند و این موضوع نباید اعتماد شما به این شرکت های کلاهبردار را افزایش دهد.

همان طور که در ابتدای مطلب قول دادیم، در این مقاله به معرفی پروژه کلاهبرداری ارز دیجیتال یونیک فاینانس پرداختیم. 

اگر دوست ندارید در دام اینگونه پروژه های کلاهبرداری قرار بگیرید، مطمئن هستم که مطلب نکات مهم در ترید ارز دیجیتال برای ایرانیان به شما راهنمایی مناسبی برای انتخاب رمزارز و نحوه سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال ارائه می دهد.

برای دوستانتان بفرستید:
Posts created 470

42 thoughts on “ارز دیجیتال یونیک فاینانس چیست؟

  1. سلام دوست عزیز
   رسالت سایت کد بورسی همین آگاه سازی بدون تبلیغ هستش.
   امیدوارم از مطالب دیگه سایت ما هم استفاده کنید.

  1. سلام دوست عزیز
   هر سایت، برنامه تلویزیونی، ماهواره ای و … اسپانسری برای بقای خودش داره و ماهم از قائله مستثنی نیستیم ولی منظور از این که تبلیغی در کار نیست، این هستش که سعی می کنیم بدون جانب داری در مورد ارزهای دیجیتالی صحبت کنیم و قصد کوبیدن و یا بزرگ کردن یک ارز دیجیتال و یا یک صرافی را نداریم و سعی می کنیم آگاهی بدیم.
   باز هم اگر فکر می کنید که ما خارج از چهارچوب رفتار کردیم، امیدوارم در آینده عملکرد بهتری داشته باشیم.

  1. نخری یه وقت،خریته، الانم لیدر ها یه دروغ جدید سرهم کردن که این ماه نتونیم برداشت کنیم یه دلیلی آوردن که دیگه هرماه نتونیم برداشت کنیم، بدیخت میشید وارد نشید من خواهرانع دارم میگم بهتون من چند روز اول بهم خوش گذشت فقط، بعدش روز خوش ندیدم، نکنید نکنید هرکی گفت یونیک بگید ممنون و فرار کنید

 1. سلام
  کل مطلبتون رو خوندم و هیچ دلیل منطقی ندیدم که بیارید برای اثبات حرفتون
  من خودم دوساله پولم رو به شرکت یونیک فایننس سپردم و هیچگونه تخلفی ازش ندیدم
  مخصوصا اینکه توکن unqt که ارائه کرده که باهاش میشه تو سایتهای مطرحی مثل آمازون و گوگل پلی و اپ استور و.. خرید انجام داد
  چطور همه جهان این شرکت رو قبول دارن و شما قبول ندارین؟

  1. سلام
   اخیرا سرکرده های این باند رو در شهر های مختلف دستگیر کردن!!!!!!
   اگر شما دوست دارید در همچین پروژه ای حضور داشته باشید، میل خودتون هستش. من این مقاله رو برای اطلاع افرادی که به دنبال سرمایه گذاری سالم و کسب سود هستند نوشتم تا آگاه باشن و در پروژه های داستان داری که قصد کلاهبرداری از افراد رو دارند، سرمایه گذاری نکنند.
   روز خوش

  2. پاشو بیا برا هم با این ارز دیجیتالت از آمازون خرید کن …آمازون هنوز ارزهای مطرح جهان رو واسطه قرار نداده این ک ی توکن بی ارزش بیشتر نیست دلیل منطقی میخوای بیا بهت بدم…۱ادرس و شماره تلفن این شرکت کو؟۲اگ خیلی بارته برو سایت الکسا ببین فقط از افغانستان و ایران و عراق میان تو ؟ سایت بقبه کشورهای دنیا علایه ای به ثروتمند شدن ندارن؟چرا از خود سوئیس کسی عضو نیست۳تعداد توکن های این شرکت چنتاست؟مگ نگفت ۱۰۰میلیونه؟پس چرا بیشتره؟اگر تعدادش ۱۰۰میلیوته و این توکن رو اورده ک سود سرمایه گذاراش رو باهاش بده و این توکن ارزشش میره بالا چرا پیش فروش کرد؟یعنی از یک توکنی فقط ۱۰۰میلیون موجود بود ک همش دست من بود ک میخواستم باهاش بدهیامو بدم اومدم همه رو مفت پیش فروش کردم که قیمتش بره بالا حالا خودم گرکن میخرم ته وعده هامو عملی کنم…خنده داره نه؟ ولی دروغ میگ شرکت تعداد توکن چند صد هزار تیلیارده اینو میشه از سایت اتر اسکن دراورد هر توکنی که بر پایه اتریوم باشه میشه اطلاعاتش رو ازسایت اتر اسکن دراورد…اینک شما دلیلی برای کلاهبرداری بودن سایت نمیبینی به این خاطره ک اطلاعات نداری و از همین اطلاعات نداشتت دارن سو استفاده میکنن و سرت رو کلاه میزارن
   اون سودی ام ک میگیری از شرکت یونیک تامین نمیشه بلکه افراد جدیدی ک عضو میشن پول نقدی میدن به یک لیدر و لیدر سود زیر مجموعه اش رو جمع میکنه مثلا ۱۰۰دلارسود تورو ازت میگیره ۲۰۰تا از یکی و…تا مجموعش بشه ۱۰۰۰دلارو ۱۰۰۰دلار رو میریزه به اکانت فرد جدید ازش ۲۵میلیون میگیره ۲٫۵ میلیون میده ب تو ۵میلیون ب اون یکی و…
   مثلا من خودم اومدم تو این سیستم ۸هزارتا دوج کوین دادم و۱۰۰۰دلاریکی داد ۲۰۰تا یکی ۵۰۰تا یکی و…تا شد ۴۰۰۰دلار و اونا از خوشحالی بال دراوردن چون یکی پیداشد سودهایی ک چندین ماه بود نقد نشده بود رو براشون نقد کرد
   بازم مدرک میخوای بیا تو تلگرام ۱۰۰۰نفر شاکی هستن ک سود نگرفتن و کمپین تشکیل دادن
   خودت عقلتو بکار بنداز اگ واقعا این شرکت اون چیزی باشه ک تو میگی من مریضم هی بیام بد بگم ازش؟ خوبی بگم ک دیگران هم ترغیب میشن بیان و من سودم بیشتر میشه یا حداقل سودم نقد میشه
   الان ۲۵۰ دلار سود منو ۱۷ تا توکن داده یعنی توکنی ۱۵دلار حساب کرده میخوام بفروشم ۳ دلارم نیست …وجدان داشته باش و نزار بخاطر سود خودت بقیه ضرر کنن

  3. این توکن تو هیچ صرافی خرید و فروش نمیشه . حتی توی tradingview که شت ترین شت کوینها رو داره هیچ اطلاعاتی ازش نیست. خدا رو شکر که نمیشه این توکن بی اعتبار رو خرید کرد وگرنه با همین خالی بندی ها ی امثال شما که فکر می کنند با این حرف های این توکن اعتبار پیدا می کنه یک عده مردم با تحقیق کم می رفتن و خرید می کردند

 2. دوست عزیز من دوساله فقطعضکبودم ورزانه سودپرستی وبه هیچکس نفروخته وجودندارد بالایی هم نمیده بازایهر۱۰۰۰۰دلار۲/۵تا۳دلاروزانه میده آنهم زهرمار ۲۲روزلحاظمیشه اماخلف وعده داشته مثلا اولازبانکملت یواس دی تی باکسر۲۷درصدنقدمیشدبعدگفت بیسکویت بگیرن بعدم اخرتوکن میده پس کجای این کلاهبازیه آنچه درمشهد هست داده است آنهم ازساال۱۹۷۵توهمین کارهست ودانشگاه درسطح جهان من خودم ۲۰هزاریکجادادم وهمشوهمگرفتم شما گوشه تارک ذهنتوپاک کن تاشمام بتونی بسودبرسی تازمانیکهپنفیبافی کنی هیجانی سی ذهن مردمم خرابنکن

  1. سلام دوست عزیز
   اگر شما سرمایه گذاری کردی و سود کردی، نوش جونت
   این پروژه کلاهبرداری هستش و دلیلی نیست که ما بخواهیم الکی آن را بکوبیم!
   ولی این که شما اینجور پشت این ارز که دیگر برای همه آشکار شده است که کلاهبرداری و سواستفاده از اعتماد مردم هست، وایستادید، جای تامل داره!!!!!
   به هر حال ما سعی میکنیم بدون جانبداری اطلاعات و آگاهی بدیم، در انتها این خود مخاطبان هستند که تصمیم گیری می کنند که چه کاری انجام دهند و چه کاری انجام ندهند.
   روز خوش

 3. سلام
  این طرح خیلی شبیه به شرکتهای ورد واید انرژی (۲۰۲۰متوقف شد) و یونی فایندز (متوقف شد ۲۰۱۷) هست که در نهایت کلاه برداری بود و به یک باره روند سود دهی متوقف شد و به افرادی که جذب کردن گفتن رفتیم تو بورس و کل سرمایه گذاری تا سه سال بلوکه شده
  سه سال گذشت و باز هم سرمایه ها آزاد نشد (سرنوشت های کاملا مشابه)
  تا زمانی که ورودی زیاد باشه ادامه میدن و بعد تا ورودی و خروجی به هم نزدیک میشه پروژه متوقف میشه و سرشاخه ها مجموعه رو به سمت سرمایه گذاری در یک پروژه جدید راهنمایی میکنن …
  همون طور که در پس پرده همشون یه سری افراد مشخص هست
  میتونید سرنوشت شرکتهای مشابه رو خودتون سرچ کنید…

  1. سلام دوست عزیز
   دقیقا درست میگید و خیلی خوبه که این اطلاع رسانی انجام بشه که هیچ کس سمت این پروژه های پانزی نره.

 4. سلام
  من خودم یکی از کسایی هستم چند سال پیش وقتی دلار ۴۲۰۰بود هزار تا سرمایه گذاری کردم خداییش اوایل قشنگ سود میداد ومن شخصا چون زیاد به این شرکت اطمینان نداشتم بخاطر زیرمجموعه گیریش مرتب سودمو به همه روشها دریافت کردم ازجمله انتقال به حساب لیدر ، واریز به حساب بانکی ، حتی بیت کوین هم گرفتم
  و به جرئت میگم نزدیک دو هزار دلار فقط سود دریافت کردم
  اما یقین دارم این شرکت کلاهبرداره حالا چرا
  ۱ یهو میاد سهام منی که مثلا از اپل خریدم و میکنه سبد سهام یونیک و رسما من دیگه سهام اپل رو ندارم
  ۲ یهو تمام کسایی که عضو این مجموعه هستن رو احراز هویت میکنه حتی اونایی که مدارک نفرستادن درصورتی که اوایل برای برداشت سود که باید احراز هویت میشدیم مدارک میخواستن و حدود یک تا دوماه طوول میکشید
  ۳ تمام کسایی که درخواست سود کرده بودن یا کنسلی زده بودن رو جواب رد داده و پرداخت دلاری انجام نداده به بهانه رونمایی از توکن مثلا قدرتمندشون
  ۴ یه توکن زدن واسه خودشون که توی سایتهای معتبر که میگردی اصلا نیست اونم به قیمت ۱۵ دلاااار😂😂😂😂و چقدرم به خودشون افتخار میکنن که قیمتش بالاس
  ۵ جالبتر اینکه وقتی توکن رو رونمایی کردن کسایی که عضو مجموعه بودن برای خرید این توکن نمیتونستن از سودی که توی حسابشون بود جهت خرید استفاده کنن و باید بری اتریوم بخری و بدی اقایون که بهت توکن قدرتمند بدن
  ۶ تمام کانالهای تلگرام و پیجهای اینستاگرامشون هم فقط جهت اعلام اخبار دروغ هست و شما نمیتونی باهاش ارتباط برقرار کنی فقط اونا حق دروغ گفتن دارن
  ۷ فک میکنم کاملا توضیح جامع دادم به همتون
  موفق باشید

  1. سلام دوست عزیز
   قطعا تجربیات و نظرات شما به عنوان کسی که در این مجموعه سرمایه گذاری کردید و روند کار رو از ابتدا زیر نظر داشتید، بسیار کاربردی و ارزشمند هستش و امیدوارم دوستان دیگر هم از تجربیات و توضیحاتتون استفاده کنند.
   ممنون

  2. بله حرفاتون درسته ولی در یک مقطعی میشد توکنشو ۷ دلار هم فروخت و کسائی که تو عرضه اولیه خریده بودن تا ۵۰ برابر سود عایدشون میشد. دنیای ارز دیجیتال همینه

   1. دوست عزیز کاش همون زمان شما برای فروش اقدام می کردید تا میدیدید در نهایت پولی به دست شما نمی رسه که اگر می رسید هم دون پاشیدن بود!!!
    به هر حال ما سعی کردیم اطلاع رسانی کنیم که کسی تا جایی که میشه سمت این پروژه های پانزی نره. امیدوارم مفید واقع شده باشه.

 5. افراد زیادی رو میشناسم که در یونیک فاینانس سرمایه گذاری کرده تند و متاسفانه این شرکت با عدم انجام تعهدات و همچنین ایجاد قوانین بک جانبه و سخت منجر به ضایع شدن حق این افراد شده است.
  بنظر بنده هم. این شرکت کلاهبرداره
  با آرزوی موفقیت

  1. سلام دوست عزیز
   ممنون که تجربیات و نظرتون رو با ما و سایر مخاطبان به اشتراک گذاشتین.
   روز خوش

 6. سلام
  من مقداری ارز اتریوم خریدم و اونو به این توکن یونیک فاینانس تبدیل کردم تکلیفمون چیه بریم دوباره تبدیل کنیم؟

  1. سلام روز بخیر
   چی بگم دوست عزیز!
   من توضیحات رو در مورد این پروژه دادم، شما هر کاری که فکر میکنید صلاحه انجام بدید.

 7. سلام.اگر این شرکت کلاهبرداریه چطوری میشه توکن شرکت به اترویوم که یک رمز ارز معتبره تبدیل بشه؟
  آیا خود این موضوع دلیلی بر اعتبار شرکت نیست؟
  من سرمایه ایی نگذاشتم و فقط دارم تحقیق میکنم
  ممنون

  1. سلام دوست عزیز
   مثلا؛ شما پول به من بده، من دلار (تتر) میکنم، بعدش با اون تتر اتریوم میخرم، بعدش هم بهت میگم توکن من به اتریوم تبدیل شد!!!!!
   متوجه شدید؟
   در نظر داشته باشید که این شرکت پانزی هستش، اگر سرمایه گذاری نکردید، فکر سرمایه گذاری در این شرکت رو از سرتون بیرون کنید.

 8. بنده خودم سرمایه گزاری نکردم و اعتقاد کامل دارم که کلاه برداری هستش ولی خوب راستشو بخوای دامادمون و برادرش دو ساله که فعالن و سود خوبی به جیب زدن.

  1. سلام دوست عزیز
   شما مشخصا انسان عاقلی هستید
   در نظر داشته باشید که شرکت ها برای جلب اعتماد همیشه مجبور هستند ابتدا خودشون رو بین عوام جا بی اندازند و سپس کلاهبرداری کنن.
   به اصطلاح دون میپاشن
   قطعا خود شما تصمیم درستی در خصوص سرمایه گذاری و اعتماد و یا عدم اعتماد به این شرکت خواهید گرفت.

 9. دوست عزیز شما که میگین این شرکت هرمی است بد نیست یه نگاه به تفاوت شرکت های هرمی و پانذی و نتورک سالم و غیر سالم بندازی. اگه این شرکت هرمیه چطور ۶ ساله داره بدون مشکل و خیلی دقیق به کارش ادامه میده. مگه شما نمیدونین عمر یه شرکت هرمی یا پانذی نهایت چند ساله ( ۱۸ ماه تا ۲ سال ).

  1. سلام
   در جواب شما همین بس که پانزی با ز هستش نه ذ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   شما هنوز طرز نوشتن صحیح این کلمه و مطمئنا معنیش رو هم نمیدونید! چطور ادعای اطلاع از این شرکت رو دارید!
   این شرکت اگر بدون مشکل داره به کارش ادامه میده، پس چرا سرگروه های اون چند وقت پیش در تهران، اصفهان و مشهد دستگیر شدن!!!
   من نمیدونم شما در این شرکت کلاهبردار چه سمتی داری، فقط در نظر داشته باش که داری مردم کشور خودتو گول میزنی!

 10. سلام وقت بخیررررر
  آیا بورس ربطی به فعالیت یونیک فاینانس داره یا نه؟؟ اینکه از ارز دیجیتال حرف میزنه، خب طرف بخواد تو ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنه ،خب راحت می‌تونه بره ومن این وسط ربطی با یونیک فاینانس نمی بینم.
  آیا این شرکت واقعا قانونی هست یانه!؟

  1. سلام دوست عزیز
   وقت شماهم بخیر
   خیر بازار بورس و بازار ارزهای دیجیتال کاملا مجزا هستند ولی این یونیک فاینانس یک پروژه شخصی و پانزی هستش که برای کلاهبرداری ساخته شده.
   این شرکت قانونی نیست و سرگروه های اون رو چندی پیش در شهرهای بزرگ دستگیر کردند.

 11. خدمتتون عرض کنم که بنده سرمایه ای توی یونیک ندارم اما مطلع هستم که اون دستگیری ها بخاطر شکایت زیرمجموعه ها بوده چون سرگروههاشون پشتیبانی نکردن ولی اگر اطلاع دقیق دارید، لطفا بگید تا من هم بدونم

  1. سلام وقت بخیر
   ببینید چند وقت پیش ۸ نفر از سرگروه های این شرکت هرمی دستگیر شدن و فعالیت های غیر قانونی این شرکت که از ترکیه مدیریت و با مرکزیت شهر اردبیل کنترل میشد، کاملا برملا شد و مشخص شد که این شرکت هیچ گونه فعالیتی در بورس بین الملل نداره و تنها برای سودجویی از افراد ناآگاه طراحی شده که این افراد همچنان در زندان هستند و دارن فرآیند قانونی خودشون رو طی می کنن و شکایتی از سمت زیرمجموعه ها که بخواهد در انتها هم حل و فصل بشه، در کار نبوده و این شرکت کلاهبرداری بزرگی انجام داده.

 12. سلام چرا بعداز۴ردز هنوز ارز unqtبه کیف پول متامسک اضافه نشده؟ اگه کسی اطلاعی یا راه کاری داره لطفا راهنمایی کنه🙏🙏🙏

  1. چون رمز ارز نیست، ارز بیخودی هستش و در متا ماسک نمیاد منم دارم، صحبتهای این سایت رو جدی بگیرید تف توی روح سرگروههای کلاه بردار

 13. سلام دوستان عزیز امیدوارم که همیشه سالم باشید هرگونه خبری از لیدرهای این گروه دارید در هر شهرستانی به ستاد خبری ۱۱۳ اطلاع دهید قطعا این غده سرطانی زودتر از آن چیزی که فکر کنید نابود خواهد شد یاعلی ….

 14. لطفاً دقت کنید و هر توکنی رو می خواید بخرید قبلش فاندامنتال و تکنیکالش رو به خوبی تحلیل کنید.
  اگر قصد هولد کردن دارید ترجیحاً توکن نخرید و کوین بخرید.
  هر کاری که می خواید براش پول و وقت صرف کنید تحقیق کنید.
  هر کوینی که می خواید بخرید رو تحقیق کنید حداقل در صرافی های معتبر در حال خرید و فروش باشه و بشه به خوبی رصدش کرد.
  اگر این قوانین ابتدایی بازار رمزارزها رو رعایت کنید بازار خوبی هست. ولی اگر این قوانین مبتدیانه رو رعایت نکنید مثل این می مونه که خودروی خودتون رو در جاده شلوغ به دست کودکی سر به هوا سپرده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 2 =

مطالب مرتبط

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top